€ do 10 neto/h początkowo

Praca w Niemczech bez języka na budowie przy remontach-wykończeniach Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Czerwiec 5, 2018 4:08 am

Propozycja w Berlinie dla pracowników budowlanych przy remontach i wykończeniach. Oferta aktualnej pracy w Niemczech na budowie bez znajomości języka jako malarz – płytkarz, pracownik ogólnobudowlany.

Stanowisko: Malarz, płytkarz, ogólnobudowlaniec

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: stawka godzinowa początkowo do 10 euro netto

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • jest to praca na budowie przy remontach i wykończeniach domów oraz mieszkań prywatnych

Wymagania:

  • posiadanie własnej działalności gospodarczej – polskiej lub niemieckiej
  • konieczność posiadania doświadczenia przy wykończeniach wnętrz
  • chęć podjęcia pracy w Niemczech na dłużej
  • dostępność od zaraz
  • pracowitość oraz samodzielność

Zapewniamy:

  • rzetelne warunki zatrudnienia
  • bezpośrednie zatrudnienie, brak pośredników
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pieniądze które są zarobione zawsze wypłacamy na czas
  • solidne warunki zatrudnienia
  • zapewniamy zatrudnienie na cały rok

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższa ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • moja@wirtualnapolska.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-na-budowie-przy-remontach-wykonczeniach-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 9835b158f3ef357d