€ 18-25/h

Praca w Niemczech bez języka na budowie pomocnik budowlany od zaraz Pforzheim 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Pforzheim
  • Opublikowany: wrzesień 13, 2022 01:49

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla pomocników bez znajomości języka. Zatrudnienie 2022 w Pforzheim dla budowlańców od zaraz przy wykończeniach i remontach obiektów.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Lokalizacja: Pforzheim, Niemcy

Pensja: od 18 do 25 euro brutto na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prace ogólnobudowlane – głównie szeroko pojęte wykończenia i remonty
  • układanie płytek
  • malowanie
  • szpachlowanie
  • tynkowanie

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • preferowane zgłoszenia od pracowników z Dolnego śląska
  • umiejętność pracy w zespole
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • brak uzależnień – również nałogu nikotynowego

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech od zaraz
  • możliwość zatrudnienia również dla chętnych bez znajomości języka
  • obowiązuje następujący system – miesiąc w Niemczech i dwa tygodnie w Polsce – do ustalenia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 532 292 442

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-budowie-dla-pomocnika-bez-jezyka-pforzheim/

ID ogłoszenia: 990631edf6f8b450