€ od 2700 brutto/mc

Praca w Niemczech bez języka dla kierowcy kat.B od zaraz przewóz osób niepełnosprawnych, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: wrzesień 2, 2022 01:06

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech od zaraz dla kierowców kat.B. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka przy przewozie osób starszych i niepełnosprawnych. Zakwaterowanie dostępne na miejscu.

Stanowisko: Kierowca kat. B – przewóz osób niepełnosprawnych

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Termin: od zaraz

Wakaty: 5

Wynagrodzenie: od 2700 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie dla kierowców przy przewozie osób starszych, niepełnosprawnych lub potrzebujących
  • czasem przewóz dokumentów i dopełnianiu drobnych formalności w urzędach
  • pracownik ma za zadanie pomóc zająć bezpieczne miejsce w samochodzie
  • głównie trasy to szpital – dom pomocy społecznej, dom osoby niepełnosprawnej – szpital/ośrodek pomocy itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • szybkość, energiczność, zaangażowanie
  • wysoka empatia
  • przyjazne nastawie
  • wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • solidne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjne premie i dodatki
  • gwarancja rozwoju
  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • elastyczny grafik
  • prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego:

Przewóz osób niepełnosprawnych/starszych, Berlin 08/22

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-bez-jezyka-przewoz-osob-niepelnosprawnych-berlin/

ID ogłoszenia: 665630ce2c35a5bb