€ 1060 euro netto/mc + zakwaterowanie

Praca Niemcy w gastronomii Ulm jako pomoc kuchenna od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 26, 2015 05:44

Restauracja z Ulm zatrudni od zaraz pracownika na stanowisko pomoc kuchenna. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków z zakwaterowaniem bezpłatnym na pół roku.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Ulm, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: 1060 euro netto na miesiąc + bezpłatne zakwaterowanie

Obowiązki:

  • pracownik którego zatrudnimy będzie odpowiedzialny za pracę na kuchni oraz przy sprzątaniu części kuchennej i restauracyjnej
  • pomoc kucharzowi w przygotowywaniu prostych dań

Oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie
  • duża samodzielność
  • odpowiedzialność
  • wysoka kultura osobista
  • brak nałogów
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na 6 miesięcy
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • pełen profesjonalizm

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pół roku od zaraz z możliwością przedłużenia dla chętnych
  • praca przez 5 dni tygodniowo w wymiarze 40 godzin
  • bezpłatny udział w procesie rekrutacji
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego przełożonego
  • bezpłatne miejsce zamieszkania na czas trwania umowy
  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego
  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z CV oraz aktualnym zdjęciem na adres: rekrutacja@hoga-praca.pl z dopiskiem: D 03/11/IN

W treści prosimy zawrzeć termin dyspozycyjności.

źródło: http://niemcy.jober.pl/Ulm/Sprz%C4%85tacz-pomoc-kuchenna-%E2%80%93-3-km-od-Ulm-192787

ID ogłoszenia: 52456567a32a59ae