€ 7,86 euro/h brutto

Praca Niemcy w Eisenach od zaraz pakowanie art. zoologicznych bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Eisenach
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 12, 2014 07:34

Producent artykułów zoologicznych od zaraz szuka pakowaczy do pracy w Niemczech. Oferta z Eisenach bez znajomości języka i doświadczenia przy pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Eisenach
Wynagrodzenie: 7,86 euro/h brutto

Zadania:
Praca polega głównie na pakowaniu artykułów zoologicznych. Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zajmować się będzie również komisjonowaniem i zadaniami biurowymi.

Wymagania:
– gotowość do natychmiastowego wyjazdu
– pozostanie w Niemczech do minimum 31 stycznia 2015 roku
– osoby z łagodnym usposobieniem
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– kultura osobista, miła aparycja
– umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy:
– pracę od zaraz
– podpisanie umowy bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– zakwaterowanie w cenie 6,50 euro za 24 godz.
– możliwość podniesienia swoich kwalifikacji

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać w formie CV wraz ze zdjęciem na maila: kadry@issp.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-pakowaniu-od-zaraz-eisenach/

ID ogłoszenia: 815548a89ddb7c63

2 komentarze na “Praca Niemcy w Eisenach od zaraz pakowanie art. zoologicznych bez języka”

  1. KAMIL i DAMIAN na grudzień 12, 2014 @ 16:42

    Witam,

    W nawiązaniu do Państwa ogłoszeń umieszczanych na stronach internetowych, pragnę wraz z moim partnerem aplikować na stanowisko pracownika fizycznego, np pakowacz, sortowanie itp. Być może znajdzie się także inne stanowisko dla pary, która nie zna języka niemieckiego i nie posiada wyrobionej książeczki sanepidowskiej, ale chce rozpocząć pracę od 05.stycznia 2015 r., lub wcześniej, a przy tym wykazuje się ogromnym zaangażowaniem, energicznością, optymizmem i ochotą do powierzonej jej pracy.
    Mój e-mail: kamil1.madagasikara@wp.pl, tel.+48 669288089. Proszę o kontakt.

    Serdecznie pozdrawiamy,

    Kamil i Damian

  2. Witam,
    Jestem osobą poszukującą pracy za granicą była by to moja pierwsza
    praca poza granicami,
    Chciał bym dodać że jestem rzetelny suniemy oraz zdyscyplinowany a
    także odpowiedzialny,
    Żadna praca nie sprawia Problemów łatwo nawiązuje dobre relacje z
    klientami jak także współpracownikami,
    Potrafię na bieżąco rozwiązywać problemy jak owszem współpracować z
    innymi w rozwiązywaniu,
    Z góry dziękuje za rozpaczanie mojej sprawy,
    Pozdrawiam,
    Wojciech Głowala