€ 20 euro netto/h

Praca Niemcy w budownictwie od zaraz jako malarz-szpachlarz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Długość umowy: 1 miesiąc z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: Czerwiec 29, 2017 3:20 am

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla Polaków. Zatrudnienie na stanowisku malarza-szpachlarza w Monachium do podjęcia od zaraz dla ekip – wyłącznie firm.

Stanowisko: Malarz – szpachlarz
Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy
Zarobki: 20 euro netto na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • prace budowlane polegające na szpachlowaniu ścian
  • obowiązkiem będzie montaż regipsów oraz prace wykończeniowe
  • praca wykonywana będzie na nowej budowie hotelu

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • wykształcenie o profilu szpachlarza
  • doświadczenie budowlane
  • samodzielność
  • posiadanie własnej działalności i możliwość wystawiania faktur

Oferujemy:

  • początkowo zatrudnienie na 1 miesiąc a jeżeli pracownik się sprawdzi będzie mógł brać udział przy innych zleceniach
  • zatrudnienie  dla firmy z 5 szpachlarzami gdzie 2 osoby potrafią komunikować się w języku niemieckim, ewentualnie dla 3 osobowej brygady, gdzie tylko jedna osoba musi znać koniecznie język niemiecki

Uwaga! Prosimy o zgłoszenia wyłącznie od firm!

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie nam swoich aplikacji mailowo, na adres:

  • w.sacha@fonhauser-gmbh.at

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-w-budownictwie-dla-malarzy-szpachlarzy-monachium/

ID ogłoszenia: 999595440096c573