Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1,00

Praca Niemcy opiekunka osoby starszej od zaraz do pani w Bremen 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Marzec 23, 2017 4:46 am
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca Niemcy opiekunka osoby starszej od zaraz do pani w Bremen 2017

Opis

Aktualne ogłoszenie do pracy w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Oferta z Bremen od zaraz przy opiece nad Panią w wieku 85 lat z problemami w samodzielnym poruszaniu się.

Podopieczna (II stopień pielęgnacyjny, 85 lat, 64 kg) ma problemy z poruszaniem się (na skutek wypadku z przed 40 lat nosi usztywnienie kolana), cierpi na inkontynencję, problemy z wzrokiem, miewa napady epileptyczne (przyjmuje leki) oraz zespół niespokojnych nóg. Podopieczna uważa, że cierpi na chorobę Parkinsona jednak lekarze nie zdiagnozowali u niej tej choroby.

Obowiązki: Pomoc przy wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnych, wsparcie podopiecznej podczas wstawania i chodzenia, zmiana pielucho-majtek, spacery także z wózkiem inwalidzkim, lekkie prace ogrodowe wykonywane razem z podopieczną. Prowadzenie gospodarstwa domowego: zakupy, gotowanie, sprzątanie, pranie i prasowanie, mycie okien i zamiatanie tarasu oraz powierzchni przed domem, odśnieżanie. Podopieczna budzi się w nocy (dostępny jest babyphone) dlatego należy być gotowym do niesienia pomocy.

Informacje dodatkowe: Podopieczna mieszka w domu na wsi. Do dyspozycji jest fotel do leżenia, wózek inwalidzki oraz balkonik. Na zakupy oraz wizyty u lekarza możliwe jest zamówienie taksówki. Dla opiekunki przeznaczone jest oddzielne piętro w domu, internet zostanie zainstalowany. Możliwość zrobienia zakupów 2 kilometry od miejsca zamieszkania (można dojść pieszo lub dojechania rowerem lub taksówką). Czas wolny do ustalenia z rodziną. Do podopiecznej dwa razy dziennie przyjeżdża pomoc medyczna, wizyty te mogą być kontynuowane po przyjeździe opiekunki. Podopieczna była w szpitalu obecnie przebywa w domu opieki lecz chce wrócić do domu. Jest osobą spokojną i bardzo religijną, lubi prace ogrodowe.

Wymagania: dobra/bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, rozpoczęcie pracy koniec marca-początek kwietnia na 2 miesiące.

     

ID ogłoszenia: 18958d39fcd2c026

ilość wszystkich wyświetleń: 680, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.