Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1,00

Dam pracę w Niemczech opiekunka osoby starszej ok. Hamburga od zaraz na 2 m-ce

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Wrzesień 29, 2016 5:42 am
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Dam pracę w Niemczech opiekunka osoby starszej ok. Hamburga od zaraz na 2 m-ce

Opis

Od zaraz na okres 2 miesięcy potrzebna opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech na przedmieściach Hamburga przy opiece nad Panem w wieku 98 lat. Senior ma lekką demencję, schorzenie krążenia wieńcowego, ma problemy z poruszaniem się i słabo słyszy.

Podopieczna ma 98 lat i waży 50 kg. Pani cierpi na lekką demencję (występuje dezorientacja, zwłaszcza co do czasu, mylenie rzeczywistości z fikcją), schorzenie krążenia wieńcowego, ma problemy z poruszaniem się i słabo słyszy. Pani ma zagłębienie w zastawce serca, z tego powodu często łapie zadyszkę i szybko marznie. Podopieczna porusza się w miarę samodzielnie – w domu wspiera się ścian lub ramienia drugiej osoby, natomiast na zewnątrz korzysta z wózka inwalidzkiego. Ma zatwierdzony II stopień pielęgnacyjny. Pani ze względu na problemy z sercem przebywa do końca września w szpitalu.

Praca w nocy może sporadycznie występować, np. jeśli podopieczna chciałaby skorzystać z toalety. Należy być gotowym do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba.
Obowiązki: prowadzenie domu – gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów, opieka – pomoc w codziennych czynnościach takich jak ubieranie się, pielęgnacja ciała, aktywizacja podopiecznej, np. poprzez wspólne spacery, gry towarzyskie, wspólne oglądanie tv.

Podopieczna mieszka z mężem w domu jednorodzinnym. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem, Internet będzie założony. W domu znajdują się też przyrządy ułatwiające pracę z podopieczną – wózek inwalidzki, krzesło toaletowe. Rodzina podopiecznej odwiedza ją regularnie. Raz w tygodniu przychodzi dodatkowa pomoc domowa, która zajmuje się sprzątaniem. Po wyjściu pani ze szpitala będzie przychodzić pomoc medyczna (rano i wieczorem), ale wraz z pojawieniem się stałej opiekunki, rodzina będzie chciała z tego rezygnować. Czas wolny to minimum 2-3 godziny dziennie, dodatkowy możliwy po uzgodnieniu z rodziną.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu od zaraz na 2 miesiące
Kontakt:
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-299-77-90
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

     

ID ogłoszenia: 81357ebbb2a11001

ilość wszystkich wyświetleń: 989, dzisiaj: 2

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.