€ 1,100.00

Praca Niemcy opiekunka osób starszych w Ratingen-Hösel – prowadzenie gospodarstwa domowego u samotnego Pana

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ratingen-Hösel
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 20, 2017 06:55

Potrzebna pilnie osoba na stanowisko opiekuna – opiekunki osób starszych. Praca w Niemczech na terenie Ratingen-Hösel przy prowadzeniu gospodarstwa domowego starszego Pana.

O naszej firmie
Firma z wieloletnim doświadczeniem, prężnie działająca na rynku opieki w Niemczech oraz Polsce Opieka Inter Job sp. z o.o. sp. k. z Lubina

Opis stanowiska
Firma Opieka Inter Job sp. z o.o. sp. k. z Lubina poszukuje

Miejsce zlecenia 40883 Ratingen-Hösel Niemcy

Data rozpoczęcia zlecenia – 14.12.2017 na 6 tygodni

Nasza oferta
Praca polega na prowadzeniu gospodarstwa domowego u samotnego Pana mieszkającego w domku jednorodzinnym. Prawo jazdy kat. B jest konieczne, ponieważ należy jeździć na zakupy i wozić podopiecznego na wizyty lekarskie.
Podopieczny jest osobą samodzielną i pracującą.
Mieszka sam w miejscowości Ratingen-Hösel (ok. 25 km do Duisburga i Düsseldorfu).

Do dyspozycji opiekunki osobny pokój z telewizorem i dostępem do Internetu.

Do obowiązków opiekunki należy:
wspólne spędzanie czasu
przygotowywanie posiłków, prowadzenie gospodarstwa domowego
Wymagania
• podstawowa znajomość języka niemieckiego
• prawo jazdy kat. B
• doświadczenie w prowadzeniu gospodarstwa domowego
• cechy charakteru jak życzliwość, cierpliwość , empatia są niezbędnym elementem zawodu opiekuna/opiekunki osoby starszej
• dodatkowym atutem jest posiadanie referencji lub formy listu polecającego od rodzin podopiecznych lub ich samych
Gwarantujemy :
• legalne zatrudnienie na umowę cywilnoprawną (odprowadzenie składek ZUS ),karta EKUZ
• zarobki wypłacane w PLN i EURO zawsze na czas
• opieka polskojęzycznego koordynatora na terenie Niemiec
• zwrot kosztów podróży 140 Euro, pomoc w organizacji transportu
• bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu podopiecznego (domek jednorodzinny)
• dokładny opis zlecenia, bez ukrywania stanu faktycznego ,czyli stanu zdrowia osoby Podopiecznej oraz warunków zakwaterowania
• premie za polecenie opiekunki 420 PLN brutto , premie za polecenie naszej firmy klientowi
• Gwarantowana PREMIA ŚWIĄTECZNA w wysokości 340 Euro za przepracowane 6 tygodni (okres obejmuje termin od 23 grudnia do 8 stycznia).

ID ogłoszenia: 2145a12c0431e367

Brak tagów