€ 1,350.00

Niemcy praca opiekunka osób starszych do seniora w Thailen od 12-go grudnia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Thailen
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 21, 2017 05:39

Począwszy od 12-go grudnia do podjęcia praca w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Zatrudnienie w Thailen przy opiece nad samotnym Panem w wieku 84 lat, który wymaga wsparcia przy codziennych czynnościach.

O naszej firmie
Firma z wieloletnim doświadczeniem, prężnie działająca na rynku opieki w Niemczech oraz Polsce Opieka Inter Job sp. z o.o. sp. k. z Lubina

Opis stanowiska
Opiekunka do Samotnego Pana z mocno komunikatywnym lub dobrym językiem niemieckim.

Miejsce zlecenia: 66709 Thailen Niemcy

Data zlecenia : od 12.12.2017 na dwa miesiące
Nasza oferta
Do opieki jest samotny Pan mieszkający w Niemczech.

Podopieczny ma 84 lata, mieszka w domku jednorodzinnym. Pan jest samodzielny i nie wymaga jakiejś szczególnej pomocy przy higienie. Wszystkie czynności wykonuje samodzielnie, ale trzeba go mieć na oku. Raz w tygodniu pomoc przy kąpieli. Na toaletę chodzi sam. Noce przesypia. Do obowiązków opiekunki należy przygotowywanie posiłków, sprzątanie, robienie zakupów. Podopieczny jest spokojny i bardzo przyjazny. Opiekunka powinna mieć prawo jazdy (do dyspozycji auto). Zadaniem opiekunki jest zawożenie podopiecznego na spotkania towarzyskie ze znajomymi.

Do dyspozycji opiekunki osobny pokój. Dostęp do Internetu, tv. Dużo czasu wolnego.

Do obowiązków opiekunki należy:
wspólne spędzanie czasu
przygotowywanie posiłków, prowadzenie gospodarstwa domowego
wycieczki z podopiecznym
pomoc przy kąpieli
podawanie leków
Wymagania :
• komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego
• prawo jazdy (warunek konieczny)
• doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
• cechy charakteru jak życzliwość, cierpliwość, empatia są niezbędnym elementem zawodu opiekuna/opiekunki osoby starszej
• dodatkowym atutem jest posiadanie referencji lub formy listu polecającego od rodzin podopiecznych lub ich samych
Gwarantujemy :
• legalne zatrudnienie na umowę cywilnoprawną (odprowadzenie składek ZUS ), karta EKUZ
• zarobki wypłacane w PLN i EURO zawsze na czas
• opieka polskojęzycznego koordynatora na terenie Niemiec
• zwrot kosztów podróży 140 Euro, pomoc w organizacji transportu
• bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w domu podopiecznego (domek jednorodzinny)
• dokładny opis zlecenia, bez ukrywania stanu faktycznego ,czyli stanu zdrowia osoby Podopiecznej oraz warunków zakwaterowania
• premie za polecenie opiekunki 420 PLN brutto ,
• premie za polecenie naszej firmy klientowi
• Gwarantowana PREMIA ŚWIĄTECZNA w wysokości 340 Euro za przepracowane 6 tygodni (okres obejmuje termin od 23 grudnia do 8 stycznia).

ID ogłoszenia: 3485a12bfe5706e7