€ 6,70 euro netto + zamieszkanie

Praca Niemcy od zaraz w restauracji dla pomocy kuchennej Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fulda
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 3, 2016 05:51

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na stanowisku pomocy kuchennej. Zatrudnienie w restauracji hotelowej z Fuldy z zakwaterowaniem i wyżywieniem bezpłatnym. Ogłoszenie dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Miejsce: Fulda, Niemcy
Wynagrodzenie: 6,70 euro netto na godzinę pracy
Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • przygotowywanie nieskomplikowanych dań – przeważnie na płytę zimną i sałatek
  • prace porządkowe na kuchni i zmywanie naczyń
  • wspieranie prac serwisu śniadaniowego
  • zadania związane będą ponadto z wspieraniem innych pracowników w sprzątaniu pokoi gościnnych i praniu pościeli oraz ręczników

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
  • posiadanie aktualnej książeczki do pracy z żywnością, wydanej przez sanepid
  • samodzielność, solidność, rzetelność
  • świetne zorganizowanie
  • wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

  • darmowe wyżywienie
  • zakwaterowanie bezpłatne zapewnione w jednoosobowym pokoju
  • pracę na podstawie umowy o pracę w wymiarze 3/4 etatu (ok. 140-150 godzin), w kwietniu przejście na pełen etat (160 godzin pracy miesięcznie)
  • zatrudnienie od zaraz
  • możliwość podjęcia długotrwałej pracy
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora zapewnione zdalnie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • rekrutacja@perfectjob.com.pl z dopiskiem w nagłówku: Pomoc kuchenna/Pokojowa/Serwis – Niemcy, Fulda

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pomoc-kuchenna-oferta-pracy-w-niemczech-w-gastronomii-fulda/

ID ogłoszenia: 417581aaf73cead1