€ 14-16/h +zakwaterowanie

Praca Niemcy od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań Düsseldorf 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: marzec 9, 2021 03:57

Od zaraz zatrudnimy sprzątaczy i sprzątaczki z podstawową znajomością języka w Düsseldorfie. Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: od 14 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu u klientów domów i mieszkań
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wycieranie kurzy, odkurzanie podłóg, ścielenie łóżek, zmienianie pościeli, włączanie prania, mycie kuchni, łazienki, wietrzenie itp.

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • odpowiedzialność, wysoka kultura osobista, zaangażowanie, solidność
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • własne auto na czas wyjazdu
  • zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość pracy w środowisku monitorowanym – większość klientów posiada w swych domach kamery

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech
  • początkowo zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na okres próbny
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zamieszkanie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • rzetelne przeszkolenie i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu oraz przy dopełnianiu spraw formalnych w urzędach, bankach

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 42260461aa5e7c67