€ 2650 +zakwaterowanie

Od zaraz na magazynie słodyczy Niemcy praca dla par bez znajomości języka, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: czerwiec 4, 2024 00:53
  • Wygasa: 10 dni, 16 godzin

Hurtownia słodyczy z Berlina od zaraz poszukuje osoby chętne do pracy w Niemczech na magazynie. Zatrudnienie bez znajomości języka także dla par przy zbieraniu zamówień i przygotowaniu wysyłek. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu dla pracowników (odpłatnie).

Stanowisko: Pracownik magazynu słodyczy

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 2650 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • Kompletowanie zamówień słodyczy zgodnie z wytycznymi, dbając o najwyższą jakość.
  • Staranne pakowanie produktów do wysyłki oraz dokładne oznaczanie paczek.
  • Utrzymanie porządku w magazynie i zarządzanie zapasami, aby zapewnić płynność operacji logistycznych.

Wymagania:

  • Gotowość do natychmiastowego podjęcia pracy, nawet bez znajomości języka niemieckiego.
  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole, szczególnie w roli komisjonera.
  • Skrupulatność, precyzja oraz chęć rozwoju zawodowego w pracy magazynowej.

Co oferujemy:

  • Natychmiastową możliwość rozpoczęcia pracy w Berlinie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 2650 euro brutto miesięcznie.
  • Możliwość zatrudnienia dla par oraz zakwaterowanie na miejscu w cenie od 200 do 300 euro miesięcznie.
  • Pełne wsparcie oraz szanse na rozwój zawodowy w dynamicznym środowisku logistycznym.

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 709665e3b6d7c22d

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.