Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1650 €

Praca Niemcy od zaraz opiekunka osób starszych do Pana 86 l. z Deggendorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: 94469 Deggendorf
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Do uzgodnienia
  • Opublikowany: Czerwiec 4, 2021 1:18 am
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca Niemcy od zaraz opiekunka osób starszych do Pana 86 l. z Deggendorf

Opis

Od zaraz pilnie potrzebna doświadczona opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech. Zlecenie z Deggendorf przy opiece nad seniorem w wieku 86 lat, który porusza się z pomocą rollatora.

FRIGGA to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu rekrutacji wykwalifikowanego personelu opiekuńczego oraz personelu medycznego.
Firma istnieje na rynku europejskim od 2009 roku obsługując klientów z Niemiec i Luksemburga.

Naszym pracownikom zapewniamy indywidualne podejście oraz stałą opiekę koordynatorów. Z pasją i zaangażowaniem poszukujemy nowych rozwiązań personalnych wspomagających rynek opieki nad seniorami oraz osobami z deficytami psychoruchowymi. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie wyszukiwania miejsc pracy dla opiekunek oraz wykwalifikowanego personelu medycznego średniego szczebla. Ambicją naszej firmy jest zaspokajanie potrzeb Klientów, poszukujących najwyższych standardów usług.

FRIGGA to firma, która oferuje pracę na terenie Niemiec i Luksemburga opiekunkom i opiekunom z całej Polski. Naszą firmę tworzą ludzie gotowi do pomocy drugiemu człowiekowi, wrażliwi na potrzeby starszych, chorych ludzi. Pozostajemy w ciągłej dyspozycji zarówno dla klientów, jak i współpracowników, którzy zawsze mogą na nas liczyć.

Jeśli jesteś osobą lubiącą pracę z ludźmi, cierpliwą i gotową nieść pomoc drugiemu człowiekowi, Twój niemiecki jest komunikatywny, nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś!

Podopieczny, 86lat, 95kg, 185cm
Dolegliwości:
– mobilny, wspiera się laską lub rolatorem.

Senior jest wdowcem i mieszka sam. Ma jedną córkę, która mieszka w innym mieście w Niemczech, dlatego poprosiła nas o pomoc. Pan jest mobilny i w bardzo dobrej formie. Sam wchodzi po schodach, dużo czynności wykonuje samodzielnie. Sam się myje, sam dba o higienę. Od czasu do czasu może wstać w nocy do toalety – radzi sobie samodzielnie. To senior o silnej woli. Chce jak najdłużej pozostać samodzielny, nie chce być ani ciężarem, ani osobą, wokół której należy wszystko zrobić.

W to miejsce potrzebujemy pani z dobrym językiem i prawem jazdy. Głównie chodzi o dotrzymanie towarzystwa oraz o to, aby “mieć oko” na seniora, ponieważ córka jest daleko. To towarzyski senior, ma sporo znajomych, lubi telefonować, uwielbia piłkę, czyta gazety, interesuje się wydarzeniami na świecie. Lubi czasem posiedzieć sam przy swoim biurku odpisując na listy lub wykonując bankowości online. Dla seniora ważne jest, aby nie zmuszać go do innego trybu dnia, niż ma od lat, aby nie “wciskać” mu nic na siłę. Chce towarzyski, wie, że ktoś musi się nim zająć ale nie chce być traktowany jak dziecko.

Senior nie umie ani gotować, ani prać czy prasować. Ważne więc, aby opiekunka to dobrze umiała. Senior ma pomoc domową, która niestety musi odejść na emeryturę w lecie / na jesieni 2021 po wielu latach pracy w tym domu, ze względu na swój wiek. Pan lubi ciepłe posiłki, chętnie je proste mięsne potrawy – klopsy z sosem i ziemniakami, rolady, pyzy z mięsem. Senior lubi krótkie przejażdżki, dwa razy w tygodniu jeździ do fryzjera & barbera. Pan je dość późno obiad (najwcześniej od 14:00, zazwyczaj między 15:00 – 16:00). Ważne, aby opiekunka nie zmuszała go do obiadu o 12:00, ponieważ wtedy nie jest jeszcze głodny. To jego przyzwyczajenie od lat. Raz w tygodniu pan chciałby pojechać na cmentarz, aby odwiedzić grób swojej żony.

To miasto na Bawarii, dom jednorodzinny z ogrodem. Sklep oddalony około 15 min drogi na pieszo. Dla opiekunki jest sporo miejsca – osobny pokój, oddzielna łazienka. W tym miejscu należy umieć dobrze jeździć autem. To dobre, ciche, spokojne miejsce dla opiekunki, która umie dobrze rozmawiać po niemiecku i chętnie jeździ autem.

Wymagania:
– dobry j. niemiecki,
– prawo jazdy.

Oferujemy:
– oddzielny pokój,
– osobna łazienka,
– auto,
– Internet,
– zakup biletów.

Termin zatrudnienia od 30.06.2021 r.

Kontakt:
tel. 790 779 739
k.bylska@friggawork.pl

ID ogłoszenia: 53460950240b0a5c

ilość wszystkich wyświetleń: 57, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.