€ 1,450.00

Dam pracę w Niemczech jako opiekunka osób starszych do Pani 83 l. z Deizisau

  • Ten przedmiot został sprzedany
  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: 73779 Deizisau
  • Znajomość języka: biegła
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: kwiecień 30, 2021 02:29

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech od zaraz dla opiekunki osób starszych. Zlecenie z Deizisau przy opiece nad Panią w wieku 83 lat, która zmaga się z osłabieniem starczym, niewydolnością serca, demencją.

FRIGGA to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu rekrutacji wykwalifikowanego personelu opiekuńczego oraz personelu medycznego.
Firma istnieje na rynku europejskim od 2009 roku obsługując klientów z Niemiec i Luksemburga.

Naszym pracownikom zapewniamy indywidualne podejście oraz stałą opiekę koordynatorów. Z pasją i zaangażowaniem poszukujemy nowych rozwiązań personalnych wspomagających rynek opieki nad seniorami oraz osobami z deficytami psychoruchowymi. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie wyszukiwania miejsc pracy dla opiekunek oraz wykwalifikowanego personelu medycznego średniego szczebla. Ambicją naszej firmy jest zaspokajanie potrzeb Klientów, poszukujących najwyższych standardów usług.

Miejscowość: 73779 Deizisau, Niemcy
Stawka: 1450€ netto
Termin: 05.05.2021
Opis zlecenia: Podopieczna: 83 lata, 160 cm, 63 kg

Dolegliwości:
– osłabienie starcze,
– niewydolność serca,
– demencja,
– dezorientacja przestrzenno-czasowa,
– porusza się na wózku inwalidzkim, ponieważ niepewnie stoi,
– potrzebuje pomocy przy wstawaniu,
– częściowa inkontynencja,
– potrzebuje pomocy przy ubieraniu, rozbieraniu,
– potrzebuje pomocy przy utrzymaniu higieny ciała.

Obowiązki:
– prowadzenie domu,
– robienie zakupów,
– pranie, prasowanie,
– gotowanie.

Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym. Sklep jest oddalony niecałe 20 minut pieszo od domu. Syn jest osobą do kontaktu.

Wymagania:
– bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
– doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą,
– cierpliwość, wyrozumiałość, odpowiedzialność, pogodne usposobienie,
– referencje z innych miejsc pracy będą dodatkowym atutem,
– preferowane Panie.

Oferujemy:
– organizację przejazdów,
– oddzielny pokój,
– ZUS od średniej krajowej za zlecenie,
– umowa zlecenie na polskich warunkach,
– dostęp do Internetu.

k.bylska@friggawork.pl

ID ogłoszenia: 2926087b9b88f176

Brak tagów