€ 1950 netto/msc

Praca Niemcy od zaraz opiekunka do starszej Pani 95 l. z Brühl

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bruehl
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: lipiec 21, 2023 01:10

Potrzebna od zaraz doświadczona opiekunka osób starszych do rozpoczęcia pracy w Niemczech. Zlecenie z miejscowości Brühl przy opiece nad Panią w wieku 95 lat, która porusza się na wózku.

Seniorka Margot ma 95 lat, waży ok. 55kg, mierzy 160 cm wzrostu, oczekuje na przyznanie 5 stopnia pielęgnacyjnego. Na chwilę obecną czeka na wypis ze szpitala, wymaga transferu, ponieważ porusza się na wózku, kiedy ma dobry dzień, czyli więcej siły potrafi też poruszać się przy rollatorku. Jest osobą inkontynentną, demencyjna, osłabioną starczo, ma problemy ze słuchem.
Zakres obowiązków:
utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, pomoc w pielęgnacji, asekuracja w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.
Warunki mieszkaniowe:
Kobieta mieszka w domku jednorodzinnym, w spokojnej okolicy. Do dyspozycji opiekuna pozostaje w pełni umeblowany osobny pokoj z tv, stałe łącze internetowe oraz osobna łazienka.
Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę naszych koordynatorek,
transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc.

kontakt@edolcevita.pl

ID ogłoszenia: 44164b927c65776d