€ 1650 euro netto/ msc

Oferta pracy w Niemczech opiekunka do samotnej Pani 88 l. z Mönchengladbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Moenchengladbach
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: sierpień 25, 2023 02:04

Od zaraz w Mönchengladbach potrzebna empatyczna opiekunka osób starszych do rozpoczęcia pracy w Niemczech. Zlecenie przy opiece nad Panią w wieku 88 lat, która  porusza się przy rollatorku, na wpół mobilna, starczo osłabiona, choruje na nadciśnienie, umysłowo sprawna.

Samotna seniorka porusza się przy rollatorku, na wpół mobilna, starczo osłabiona, choruje na nadciśnienie, umysłowo sprawna, ma 88 lat.
Zakres obowiązków:
utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, asekuracja w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.
WARUNKI MIESZKANIOWE

Zakwaterowanie w Moenchengladbach. Pokój dla opiekunki, dostęp do Internetu. darmowe podstawowe wyżywienie+ ZAPEWNIONY TRANSPORT!
WYMAGANIA
osoba z doświadczeniem
komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
dyspozycyjność do wyjazdu w wyżej wskazanym terminie oraz do pozostania na zleceniu przez okres 2 miesięcy

Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę naszych koordynatorek, transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc!!

kontakt@edolcevita.pl

ID ogłoszenia: 57364e49fe8ecb2f