€ do uzgodnienia

Praca Niemcy od zaraz na budowie przy dociepleniach bez języka Bayreuth 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bayreuth
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Marzec 5, 2021 3:52 am

Oferta aktualnej pracy w Niemczech na budowie przy dociepleniach elewacji szpitala. Zatrudnienie od zaraz w Bayreuth dla budowlańców bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany – docieplenia

Lokalizacja: Bayreuth, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Umowa: 3 miesiące

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • poszukiwane ekipy/firmy budowlane – około 5 osobowe do pracy przy dociepleniu elewacji szpitala w Bayreuth
  • pracodawca zapewnia rusztowanie już rozłożone

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zgłoszenia od firm lub ekip 5 osobowych
  • praktyczna umiejętność wykonywania prac budowlanych

Zapewniamy:

  • dwa razy w miesiącu rozliczenie finansowe
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • zapewniamy rozliczenia godzinowe lub na akord
  • miejsce zamieszkania
  • pracę na podstawie umowy dla firm lub ekip
  • zatrudnienie na 3 miesiące

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo. Wiadomość z załączeniem aktualnego CV, należy wysłać na adres poniższy:

  • info@onurconstruction.eu

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: +48 602171271

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-szpitala-przy-dociepleniach-bez-jezyka-od-zaraz-bayreuth/

ID ogłoszenia: 544604142e2c3733