€ 2,350.00

Praca Niemcy od zaraz kierowca kat. C+E w Bremen – plandeka system 3/1, 4/1

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: luty 11, 2022 02:00

Firma transportowa z Bremen od zaraz poszukuje dyspozycyjnych kierowców kat. C+E do pracy w Niemczech przy przewozie towarów zestawem typu plandeka w systemie 3/1, 4/1.

Dla naszego zagranicznego klienta szukamy osób na stanowisko:

Kierowca C+E/ Bremen
Opis stanowiska:

Trasy dalekobieżne
Jazda ciągnikiem siodłowym z naczepą typu plandeka
Praca w systemie 3/1, 4/1

Wymagania niemieckiego pracodawcy:

Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca CE
Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
Wymagana karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95
Wymagany język niemiecki podstawowy lub angielski

Pracodawca niemiecki oferuje:

Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

Zarobki w systemie 3/1:
2250 € brutto podstawy
+ 150 € stałej premii
+ diety 36 €

Zarobki w systemie 4/1
2350 € brutto podstawy

Stała, stabilna praca w dużej, rozwojowej niemieckiej firmie transportowej
Możliwość uzyskania niemieckich świadczeń socjalnych (m.in. Kindergeld)
Obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne
Opłacanie składek emerytalnych
Ustawową ilość dni urlopowych

Aplikację prosimy składać poprzez formularz kontaktowy lub na adres mailowy: rekrutacja@sawi-personal.com bądź telefonicznie pod numerem: 0048 787 071 924
Administratorem Pani/Pana danych jest Sandra Witeczek prowadząca SAWI PERSONAL Sandra Witeczek, ul. Ogrodowa 6, 47-450 Krzyżanowice, NIP: 6392010343, REGON: 364989670.
Pani/Pana dane zbierane są w celu nawiązania kontaktu oraz przeprowadzenia rekrutacji. Przysługuje Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych, wycofania zgody oraz wyrażenia sprzeciwu, o ile pozwalają na to przepisy prawa. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych opisane są w Klauzuli informacyjnej znajdą Państwo na stronie www.sawi-personal.com w zakładce Polityka prywatności – RODO
Numer agencji (KRAZ): 14571

ID ogłoszenia: 6876204df3235987