€ 3,700.00

Praca Niemcy od zaraz jako kierowca kat. C+E w Berlinie blisko granicy – system 2/1, 2/2, 3/1, 4/1

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: maj 27, 2022 01:12

Od zaraz w firmie transportowej z Berlina możliwa praca w Niemczech na stanowisku kierowcy kat. C+E. Zatrudnienie blisko granicy także bez języka przy przewozie towarów w systemie 2/1, 2/2, 3/1, 4/1.

Twój zakres obowiązków:

Praca na trasach po Niemczech bądź na trasach międzynarodowych do wyboru
Praca w systemie 2/2, 2/1, 3/1, 4/1, 4/2, bez systemu z wolnymi weekendami do wyboru
Praca na zestawach typu: plandeka, firanka, silos, cysterna, BDF, chłodnia, wywrotka i inne do wyboru
Nasze wymagania:

Aktualne prawo jazdy z kodem 95 oraz karta kierowcy
Mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego
Mile widziane doświadczenie – PYTAJ również o oferty BEZ doświadczenia
Dodatkowe uprawnienia: ADR, HDS jako plus
Dyspozycyjność, rzetelność
To oferujemy:

Umowę o pracę na niemieckich warunkach
Wysokie wynagrodzenie 2000-3700 Euro w zależności od systemu pracy + ustawowe diety
Premie miesięczne, premie świąteczne i dodatki na wakacje
Dodatkowy, płatny urlop również w systemach
Mieszkanie służbowe – w niektórych ofertach
Niemieckie świadczenia socjalne (m.in.Kindergeld)
Ubezpieczenie zdrowotne, działające na terenie całej UE
Opłacane składki emerytalne
Wsparcie polskiego konsultanta podczas pobytu za granicą

Nie zwlekaj kliknij APLIKUJ już dziś lub zadzwoń 787 071 924

A my pomożemy Ci znaleźć satysfakcjonującą pracę.

Z nami szybko znajdziesz stabilne zatrudnienie na uczciwych i satysfakcjonujących warunkach.

Oferujemy zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego lub austriackiego pracodawcy oraz niemiecką umowę o pracę.

Wspieramy w znalezieniu zatrudnienia oraz podczas pobytu na miejscu.

Numer KRAZ 14571.

ID ogłoszenia: 40628cdcf897be4