€ 1950-2350/mc brutto

Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka na magazynie z obuwiem Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 24, 2022 1:23 am
  • Wygasa: 16 dni, 9 godzin

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie z obuwiem jako pomocnik. Zatrudnienie w Hamburgu dla komisjonerów bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu obuwniczego

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 1950 do 2350 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni obuwniczej jako pomocnik
  • praca polegać będzie na kompletowaniu towarów pod zamówienia, pakowaniu, przyjmowaniu i rozładunku dostaw, pilnowaniu porządku
  • inne prace magazynowe zgodnie ze zleceniem przełożonego

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • pełna punktualność
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • sumienność, solidność, punktualność
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • komplet odzieży pracowniczej
  • rzetelne szkolenie wprowadzające i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • pracę w systemie trójzmianowym
  • bardzo dobre zarobki
  • atrakcyjną premię na święta czy urlop
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • dla najlepszych pracowników stałe zatrudnienie

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesłania wiadomości e-mail z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. mg/a4/06/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-obuwiem-hurtownia-hamburg/

ID ogłoszenia: 10362b48b4d5ba1a