€ 1450 euro netto/mc + zamieszkanie

Praca Niemcy na zmywaku od zaraz pomoc kuchenna bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 6, 2017 06:02

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pomocy kuchennej w hotelu z Hamburga. Zatrudnienie od zaraz dla 2 osób bez znajomości języka w restauracji, również na zmywaku.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Miasto: Hamburg, Niemcy
Liczba wakatów: 2
Zarobki: 1450 euro brutto miesięcznie
Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w kuchni przy zadaniach porządkowych, na zmywaku oraz przy przygotowywaniu składników oraz nieskomplikowanych dań
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wstawianie i opróżnianie zmywarek oraz dbanie o czystość w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • brak uzależnień
  • gotowość do podjęcia pracy w takim charakterze
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wydajność oraz pracowitość
  • chęć podjęcia pracy na dłużej

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego współpracownika
  • pełny etat, 160 godzin pracy miesięcznie
  • bardzo dobre zarobki
  • jeden ciepły posiłek w trakcie dnia pracy
  • darmowe zamieszkanie w oddzielnym pokoju dla personelu z aneksem kuchennym oraz małą łazienką

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca dla pomocy kuchennej od zaraz, Hamburg” należy przesłać na podany poniżej adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 2815897de85df6c3

2 komentarze na “Praca Niemcy na zmywaku od zaraz pomoc kuchenna bez znajomości języka Hamburg”

  1. dunajska.renata na luty 7, 2017 @ 13:00

    Witam! Jestem zainteresowana pracą, wysłałam na powyższy adres email moje aplikacje. Oto mój numer kontaktowy +49 15217250161.

  2. Marko100 na luty 10, 2017 @ 19:29

    Witam jestem zainteresowany pracą. Mogę zacząć od zaraz, przebywam obecnie niedaleko Hamburga i mam doświadczenie w kuchni. Wysłałem aplikacje na meila. Podaje numery kontaktowe do mnie:
    Tel. +49 1742376430
    +48 698498367