€ 15 €/h brutto

Praca Niemcy na budowie od zaraz bez języka dla malarzy-tapeciarzy, Dolna Saksonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dolna Saksonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 19, 2023 01:10

Bez znajomości języka dla malarzy-tapeciarzy do podjęcia od zaraz ciekawa praca w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach. Zakwaterowanie w Dolnej Saksonii dla pracowników zapewnione bezpłatnie.

Firma malarska w Dolnej Saksonii (Niemcy), poszukuje malarzy-tapeciarzy.

Praca w pełnym wymiarze godzin 40 godzin tygodniowo.

Oferta Nr. 1113BR

Okres pracy:

od zaraz

Obowiązki:

Szczególnie zajmujesz ogólnymi pracami malarskimi oraz tapetowaniem

Nasza oferta:

Stawka 15€ Brutto/h
Bezpłatne zakwaterowanie (pokoje dwuosobowy)
25 dni urlopu płatnego

Wymagania:

Posiadasz doświadczenie w ogólnych pracach malarskich
Jesteś niezawodny i zmotywowany
Lubisz pracować w zespole

Rodzaj pracy:

Stała

Wyślij swoją aplikację poprzez formularz kontaktowy, który znajdziesz w poniższym linku a my skontaktujemy się z Tobą

lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem:

+4915214984152 lub

+491709127673

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Aplikacja przez formularz:

www.pro-suma.com/pl/kwestionariusz-osobowy-pomocnik/?numer=1113BR%20Pluss

źródło: https://pro-suma.com/pl/oferta/poszukujemy-malarzy-tapeciarzy/

ID ogłoszenia: 5306466599677eaf