€ do uzgodnienia

Praca Niemcy na budowie bez języka przy dociepleniach jako tynkarz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: sierpień 17, 2014 00:34

Firma budowlana poszukuje Polaków do podjęcia pracy w Niemczech przy dociepleniach w charakterze tynkarza. Zatrudnienie od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Tynkarz

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie miał za zadanie pracować przy montowaniu izolacji termicznych, malowaniu i tynkowaniu.

Oczekiwania:

  • przynajmniej 4 letnie doświadczenie w pracy przy dociepleniach i tynkowaniu
  • zaradność
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • fachowość
  • możliwość przyjechania swoim samochodem do pracy w Niemczech
  • mile widziani pracownicy z własnymi narzędziami

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech początkowo na okres 3 miesięcy
  • jeżeli pracownik się sprawdzi zaproponowana zostanie umowa na czas nieokreślony
  • system motywacyjny
  • wynagrodzenie podstawowe plus premie
  • pracodawca zapewnia pracownikowi bezpłatne zakwaterowanie (pracownik musi zabrać ze sobą pościel, odzież do pracy, buty)

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: “Tynkarz – Bremen” należy kierować na podany poniżej adres e-mail:

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 56153efcc2b3478b

1 odpowiedź na “Praca Niemcy na budowie bez języka przy dociepleniach jako tynkarz Bremen”

  1. posiadam 6 letnie doświadczenie przy dociepleniach w tym pracowałem 2 lata w niemczech 504 934 643 lub 504 730 278