€ 12 euro/h brutto

Dortmund praca w Niemczech bez języka od zaraz na produkcji montaż rowerów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 4, 2016 01:47

Zatrudnimy od zaraz Polaków bez znajomości języka na produkcję przy montażu rowerów w fabryce z Dortmundu. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla osób sprawnych manualnie.

Stanowisko: Pracownik na produkcji rowerów

Start: od zaraz

Miasto: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 12 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca wykonywana będzie przy taśmie produkcyjnej
  • osoba zatrudniona wykonuje prace montażowe na jednym z etapów produkcyjnych
  • zadania polegają na ręcznym lub mechanicznym łączeniu/składaniu lub skręcaniu części

Wymagania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób z doświadczeniem technicznym lub wykształceniem mechanika
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • sprawność manualna
  • skrupulatność, dokładność
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:

  • zakwaterowanie odpłatne możliwe do zorganizowania, orientacyjny koszt miesięczny to ok 200-250 euro miesięcznie
  • pracę od zaraz w fabryce z Dortmundu
  • legalną umowę o pracę
  • początkowo zatrudnienie na okres próbny
  • szkolenie wdrażające
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • pakiet motywacyjny

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca produkcji przy montażu rowerów, Dortmund” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com
Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 1635779818c390d5