€ 8,50 euro/h brutto

Praca Niemcy dla par bez znajomości języka na produkcji kanapek Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: marzec 13, 2015 21:40

Fabryka ze Stuttgartu szuka par bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech na linii produkcyjnej przy pakowaniu kanapek. Zatrudnienie na 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto

Zadania:
– dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej
– donoszenie składników na taśmę
– pakowanie kanapek
– kontrolowanie jakości produktów spożywczych
– paletowanie pełnych kartonów

Wymagania:
– aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
– doświadczenie produkcyjne jest mile widziane
– miłe usposobienie
– chęć pracy w grupie osób
– kandydat na to stanowisko powinien być otwarty, zaangażowany, punktualny
– odpowiedzialne podchodzenie do zadań
– samodzielność

Oferujemy:
– podpisanie umowy o pracę z agencją zatrudnienia
– legalną pracę na 3 miesiące
– pracodawca zapewnia strój służbowy
– miejsce do zamieszkania
– chętnym proponujemy stałe zatrudnienie
– na miejscu pomoc polskiego koordynatora

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV z listem motywacyjnym na adres: arbeiteinstellen@job4u.com w tytule proszę wpisać: PK.088.2015

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-kanapek-dla-par-stuttgart/

ID ogłoszenia: 11555022a4500cd1

2 komentarze na “Praca Niemcy dla par bez znajomości języka na produkcji kanapek Stuttgart”

  1. Witam serdecznie , nazywam się Patryk Popella w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacji przesyłam CV:)

  2. jola i jolka na marzec 21, 2015 @ 15:22

    663255411 gotowi na wyjazd do pracy.Doswiadczenie mamy