€ 1,470.00

Praca Niemcy dla opiekunki osób starszych w Kassel do Pana w wieku 88 lat

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kassel
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: maj 22, 2018 04:30

Obecnie poszukiwana empatyczna opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Kassel przy opiece nad Panem w wieku 88 lat, który jest po wylewie i cierpi na nadciśnienie.

Medipe DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

Zlecenie nr 26795
Data wyjazdu: 20.05. – 20.07.2018 / lub na 6 tygodni
Miejscowość: 34131 Kassel
Stawka: 1300 Euro

Opis zlecenia:
Pan Thedor (88 l.) jest po wylewie. Cierpi na nadciśnienie i katar sienny. Podopieczny ma problemy ze słuchem, używa aparatu słuchowego i nosi okulary. Podopieczny porusza się na wózku inwalidzkim. Potrzebuje wsparcia przy przenoszeniu na wózek i pielęgnacji ciała. 1-2 x w tygodniu Senior korzysta z usług fizjo- i ergoterapeuty. Ma orzeczony 2 stopień pielęgnacyjny. 3-4 x dziennie przychodzi Pflegedienst, zajmuje się toaletą, pielęgnacją ciała i pomaga przy transferze.
Obowiązki Opiekunki: otoczenia Podopiecznego całkowitą opieką, dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.
Podopieczny mieszka sam w centrum miasta w mieszkaniu. Dla Opiekuna przewidziany jest oddzielny w pełni wyposażony pokój z internetem i osobną łazienką. Za 2-4 tygodnie Podopieczny przenosi się do innego mieszkania, które będzie przystosowane dla osób starszych.
Wymagania:
– znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
– doświadczenie w opiece nad osobą starszą.

Oferujemy:
– zarobki nawet do 1470 Euro,
– jedną czytelną umowę, przejrzyste zasady współpracy,
– aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
– bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych,
– wsparcie na każdym etapie współpracy.

Zapraszamy do kontaktu:
tel. 71 377 88 88
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl

ID ogłoszenia: 6255afeb475374a7