€ 16-20

Praca Niemcy dla murarzy na budowie od zaraz okolice Poczdamu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: okolice Potsdam (Brandenburgia)
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 18, 2022 03:30

W okolicach Poczdamu od zaraz dostępna praca w Niemczech na budowie dla doświadczonych murarzy. Zatrudnienie dla osób z komunikatywną znajomością języka. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu.

firma ROSEGA specjalizująca się w pracach ogólnobudowlanych, zarówno z zakresu budownictwa przemysłowego jak i mieszkalnego poszukuje do współpracy długoterminowej:
MURARZY

OBOWIĄZKI:
• wszelkie prace murarskie
• murowanie z użyciem cegieł klinkierowych

NASZE WYMAGANIA:
• min. 3- letnie doświadczenie na danym stanowisku: MURARZY
• prowadzenie własnej działalności gospodarczej – w przypadku braku służymy wsparciem w założeniu działalności
• znajomość języka niemieckiego w stopniu min komunikatywnym
• własny samochód – będzie dodatkowym atutem
• czynne prawo jazdy- będzie dodatkowym atutem
• gotowość do natychmiastowego wyjazdu – będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie stawki uzależnione od doświadczenia zawodowego/ znajomości języka niemieckiego
• stałą pracę na podstawie własnej działalności
• bezpłatne zakwaterowanie
• zwrot kosztów za pierwszy dojazd do pracy
• długoterminowe zlecenia
• praca blisko granicy okolice Potsdam (Brandenburgia)

rekrutacja@rosega.pl

ID ogłoszenia: 59961e50bb5d9d14