€ 14-25 euro

Bez języka oferta pracy w Niemczech na budowie dla murarzy od zaraz, Frankfurt (Oder) 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt (Oder)
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 18, 2021 01:45

Od zaraz w rejonie Frankfurtu nad Odrą dostępna ciekawa praca w Niemczech na budowie w charakterze murarza. Zatrudnienie 2021 bez znajomości języka niemieckiego także jest możliwe.

Firma ROSEGA specjalizująca się w pracach ogólnobudowlanych, zarówno z zakresu budownictwa przemysłowego jak i mieszkalnego poszukuje do współpracy: MURARZY, chętnych do podjęcia pracy na terenie Niemiec

OBOWIĄZKI:
• wszelkie prace murarskie
• pozostałe prace ogólnobudowlane

NASZE WYMAGANIA:
• min. 3- letnie doświadczenie na danym stanowisku: MURARZ
• prowadzenie własnej działalności gospodarczej – w przypadku braku służymy wsparciem w założeniu działalności
• znajomość języka niemieckiego w stopniu min podstawowym – będzie dodatkowym atutem
• własny samochód – będzie dodatkowym atutem
• czynne prawo jazdy – będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
• atrakcyjne wynagrodzenie stawki uzależnione od doświadczenia zawodowego/ znajomości języka obcego
• stałą pracę na podstawie własnej działalności
• bezpłatne zakwaterowanie
• zwrot kosztów za pierwszy dojazd do pracy
• długoterminowe zlecenia
• pracę na terenie całych Niemiec

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu +48/733 – pokaż numer telefonu –

rekrutacja@rosega.pl

ID ogłoszenia: 15260caf32625e63