€ 14,50/h brutto+dieta

Praca Niemcy bez znajomości języka przy sprzątaniu-dezynfekcji metra od zaraz Berlin 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 25, 2021 01:43

Od zaraz zatrudnienie w Berlinie przy sprzątaniu oraz dezynfekcji wagonów metra. Oferta pracy w Niemczech 2021 dla Polaków bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka metra

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: 14,50 euro brutto na godzinę pracy plus dieta w wysokości 16 euro netto za każdy dzień roboczy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na zmianie nocnej, przy sprzątaniu i dezynfekcji wagonów metra
  • zadania wykonywane będą zespołowo
  • do zadań pracownika należeć będzie sprzątanie wnętrz – mycie, mopowanie, wycieranie i dezynfekowanie powierzchni

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy w grupie
  • solidność, pracowitość
  • gotowość do pracy na zmianie nocnej
  • prawo jazdy kat. B oraz własne auto na wyjazd
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze, przeprowadzone w języku polskim
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane w kwaterach pracowniczych
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej z ubezpieczeniem, świadczeniami, urlopem i odprowadzaniem składek
  • odzież roboczą

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • dringende@europe.com

W nagłówku prosimy wpisać: sprzątanie metra, Berlin 06/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-sprzatanie-dezynfekcja-metra-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 32360d4b21c006c6