€ do 6500 netto/mc

Bez języka na budowie oferta pracy w Niemczech przy dociepleniach od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 14, 2022 01:50

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na budowie. Zatrudnienie w Monachium przy dociepleniach dla budowlańców również bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca w dobrych warunkach.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy dociepleniach

Miasto: Monachium, Niemcy

Zarobki: do 6500 euro netto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca budowlana przy montażu izolacji termicznych
  • zadania wykonywane są przy montażu dociepleń bez malowania
  • zatrudnienie dla ekip samodzielnych

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy zespołowej
  • dostępność od zaraz
  • doświadczenie w pracy przy dociepleniach
  • przykładanie się do zadań
  • dokładność, pracowitość, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech od zaraz
  • na miejscu odpłatne zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę
  • możliwość pobierania zaliczek
  • rozliczanie się na podstawie tygodniówek
  • wsparcie biura przez cały okres zatrudnienia
  • zjazdy zgodnie z planami pracowników/ekip – święta/urlopy w Polsce

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, dostępnego pod numerem:

  • +49 173 7358336

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/przy-dociepleniach-ogloszenie-pracy-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-od-zaraz-monachium/

ID ogłoszenia: 70262a7561a7275c