€ 9,27 €/h brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy od zaraz w Gotha

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gotha
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Grudzień 11, 2018 4:37 am

Firma dystrybucyjna z Gotha poszukuje od zaraz pakowaczy gotowych do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy oraz innych art. spożywczych.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Miejsce zatrudnienia: Gotha, Lipsk – Niemcy

Pensja: 9,27 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca manualna przy pakowaniu produktów spożywczych różnego rodzaju oraz słodyczy

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • pracowitość
  • atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • zdolności manualne
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie
  • pracodawca zapewnia umowę niemiecką
  • na miejscu zorganizowane odpłatnie zakwaterowanie a także dojazdy pomiędzy kwaterą a zakładem pracy
  • dwa razy w roku premie – urlopowa oraz na święta
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • pracę w systemie zmianową plus dodatek zmianowy w wysokości +25%
  • zatrudnienie tymczasowe

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach od 9:00 do 16:00, pod numerem:

+48 757718458; +48 508 530 100

źródło: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-niemcy-gotha-leipzig,oferta,6458495

ID ogłoszenia: 6165c0efe531cb7e

1 odpowiedź na “Praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy od zaraz w Gotha”

  1. Krzysztof 29xy na Grudzień 11, 2018 @ 5:14 am

    11, 2018 @ 5:06 am
    Witam serdecznie mam 29 lat posiadam wykształcenie średnie jestem zainteresowany ofertą pracy chciałbym wyjechać z siostrą ma 23lata jest studentką kontakt do mnie Krzysztof 571273461 do niej Edyta 508615119