€ 1500-1600 netto + mieszkanie

Praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu leków od zaraz w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Luty 5, 2019 6:43 am
  • Wygasa: 3 dni, 5 godzin

Firma dystrybucyjna z Hamburga poszukuje pakowaczy gotowych od zaraz do pracy w Niemczech. Aktualna oferta bez znajomości języka przy pakowaniu leków w nowe pudełka (przepakowywanie).

Stanowisko: Pakowacz leków

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Okres zatrudnienia: na pół roku

Liczba miejsc: 4

Wynagrodzenie: od 1500 do 1600 euro netto miesięcznie

Zakres zadań:

  • manualna praca, polegająca na składaniu pudelek, wkładaniu do środka blistrów, tubek lub słoiczków z ulotką i zamykanie opakowań

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Niemczech od lutego 2019
  • wysoka sprawność fizyczna
  • doświadczenie będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana również znajomość języka niemieckiego
  • zdolności manualne
  • sumienność

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • samodzielne stanowisko
  • umowę o pracę na pół roku
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę
  • niemieckie warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Pakowanie leków luty 2019, Hamburg” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@munich.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia

ID ogłoszenia: 3855c58d2061a8bd

3 komentarze na “Praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu leków od zaraz w Hamburgu”

  1. Próbowałam wysłać CV na podany adres. Niestety cały czas otrzymuję maila zwrotnego żeadresp mailowy jest nieprawidłowy

  2. AniaBogdan na Luty 7, 2019 @ 1:01 pm

    Dzień dobry 🙂
    Jesteśmy parą i jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą pracy. Język Niemiecki podstawowy- w trakcie nauki. Jesteśmy zaangażowani,pracowici, pogodni,uczciwi, DYSPOZYCYJNI OD ZARAZ. Interesuje nas praca na dłuższą współprace lub na stałe. posiadamy auto na wyjazd.

    Tel. 538-028-888 – Bogdan , 690-671-083 -Ania

    Pozdrawiamy Serdecznie 🙂
    PS nie ma takiego e-maila

  3. pnkolinski na Luty 7, 2019 @ 2:17 pm

    Jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Proszę o kontakt:
    Przemysław Koliński
    pnkolinski@interia.pl
    +48 607 634 312