€ 2800 +dodatki

Praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie perfum od zaraz w Hanowerze 2024

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do uzg.
  • Opublikowany: maj 3, 2024 01:37
  • Wygasa: 6 dni, 17 godzin

Dla pakowaczy w firmie z Hanoweru od zaraz oferta tymczasowej pracy w Niemczech przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie 2024 bez znajomości języka z zakwaterowaniem dostępnym za opłatą na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Pensja: 2800 euro brutto miesięcznie +dodatki

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: do końca czerwca 2024

Liczba wakatów: 2

Zadania pracownika:

Twoim głównym zadaniem będzie staranne i precyzyjne pakowanie lub przepakowywanie różnorodnych produktów z sektora perfum i kosmetyków. Będziesz odpowiedzialny za realizację zadań zgodnie z wytycznymi i normami ustalonymi przez firmę, dbając o każdy detal, aby zapewnić najwyższą jakość i zadowolenie klienta.

Wymagania pracodawcy:

Poszukujemy kandydatów z pozytywnym podejściem i gotowością do nauki, którzy podejmują się zadań z precyzją i dokładnością. Oczekujemy otwartości na pracę w międzynarodowym środowisku oraz umiejętności efektywnej pracy w zespole. Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego ani posiadania doświadczenia zawodowego, co otwiera możliwość dla wszystkich zainteresowanych.

Oferta pracodawcy:

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę zakwaterowania na miejscu, dostępną za niewielką opłatą w wysokości 200 euro miesięcznie, zapewniającą wygodę i komfort podczas pracy. Oferujemy także pensję w wysokości 2800 euro brutto miesięcznie, co zapewni stabilność finansową. W ramach naszej propozycji zapewniamy możliwość rozwijania umiejętności w międzynarodowym środowisku pracy, otwierając nowe perspektywy rozwoju zawodowego. Umowa tymczasowa obowiązująca do czerwca 2024 roku zapewnia klarowność i stabilność zatrudnienia.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie perfum, Hanower 04/2024”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeit-einstellen@germanymail.com

źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-perfum-od-zaraz-w-hanowerze-2024/

ID ogłoszenia: 79666341795682ab