€ 1800-2400 brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji napojów od zaraz dla par Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Luty 1, 2019 5:20 am

Poszukiwani od zaraz chętni lub pary do podjęcia pracy w Niemczech w fabryce napojów izotonicznych w Hamburgu. Zatrudnienie bez znajomości języka jest możliwe, jednak osoby znające język mogą liczyć na wyższe wynagrodzenie.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Pensja: 1800 do 2400 euro brutto miesięcznie (zależne od stopnia znajomości języka)

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac pomocniczych, np::mycie, konserwacja maszyn, dostarczanie produktów na produkcję, pakowanie, wykładanie opakowań na taśmę itp.

Oczekiwania:

  • samodyscyplina, punktualność, przestrzeganie zasad BHP
  • chęć do rozwoju i szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • dostępność od zaraz
  • odpowiedzialność
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • przeszkolenie pracownicze

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • ubezpieczenie pracownicze
  • sumienne wdrożenie w obowiązki
  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie w komfortowych warunkach – koszt od osoby to 250 euro, od pary 400 euro miesięcznie
  • niemiecką umowę o pracę na pełny etat z opcją podjęcia stałej współpracy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca na produkcji napojów, Hamburg 2019”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 9815c539852edec0