€ 1500 netto+mieszkanie

Pomoc kuchenna praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: październik 16, 2020 02:47

Od zaraz restauracja działająca w Monachium poszukuje pomocy kuchennej do pracy w Niemczech. Oferta 2020 bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem na miejscu oraz wyżywieniem (bezpłatnie).

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miasto: Monachium, Niemcy

Pensja: 1500 euro netto miesięcznie plus darmowe zakwaterowanie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w restauracji na stanowisku pomocy kuchennej
  • do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy praca na zmywaku, obsługa zmywarki przemysłowej, wykonywanie prac porządkowych, pomoc w przygotowywaniu dań, korzystania z urządzeń kuchennych itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • samodzielność, solidność, odpowiedzialność
  • umiejętność bezkonfliktowej i wydajnej pracy w zespole
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy próbnych z możliwością przedłużenia na rok
  • przeszkolenie pracownicze
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie bezpłatne
  • darmowe wyżywienie w postaci 3 posiłków dziennie
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • dla chętnych możliwość pobierania zaliczek, pierwszą już po przepracowaniu tygodnia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pomoc kuchenna, Monachium 2020”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@fastmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-dla-pomocy-kuchennej-bez-jezyka-munchen-2020/

ID ogłoszenia: 2515f84c961b2c62