€ Do uzg.

Pakowanie wędlin praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka w Bonndorf im Schwarzwald

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonndorf im Schwarzwald
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: listopad 13, 2020 04:44

Dla pakowaczy w Bonndorf im Schwarzwald od zaraz legalna praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu wędlin na linii produkcyjnej w zakładzie mięsnym.

Stanowisko: pakowacz wędlin w zakładzie mięsnym

Pensja: do ustalenia

Miasto: Bonndorf im Schwarzwald, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac o charakterze pomocniczym przy pakowaniu wyrobów mięsno-wędliniarskich
  • pracownik będzie zajmował się wkładaniem wyrobów do kartonu, przeprowadzaniem kontroli jakości
  • zadania wykonywane będą przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • znajomość języka nie jest konieczna, będzie jedynie mile widziana
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pełny etat
  • umowę o pracę
  • dobre wynagrodzenie i płace pozataryfowe
  • terminowe wypłacanie pensji
  • dla najlepszych możliwość przejęcia przez zakład pracy
  • wsparcie rezydenta
  • atrakcyjne dodatki na Boże Narodzenie oraz urlop
  • do 30 dni płatnego urlopu rocznie
  • dodatki zgodne z umową zbiorową BZA-DGB
  • pomoc w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • uniform służbowy

Aplikacja:
Prosimy o szybkie wysłanie Państwa podania o pracę lub o skontaktowanie się z nami osobiście bądź telefonicznie!

Na życzenie nasza tłumaczka (polski) chętnie odbierze Państwa telefon albo oddzwoni.
0049-1714133173

źródło: www.pracuj.pl/praca/pomocnik-produkcyjny-bonndorf-im-schwarzwald,oferta,7711251

ID ogłoszenia: 9445fa9d904291b6