€ 14,85/h

Dla par Niemcy praca fizyczna bez języka od zaraz sortowanie odzieży używanej, Drezno 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 3, 2023 01:42

Również dla par na terenie Drezna możliwa od zaraz fizyczna praca w Niemczech, która polega na sortowaniu używanej odzieży. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem udostępnionym bezpłatnie przez pracodawcą na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Miasto: Drezno, Niemcy

Zarobki: 14,85 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy sortowaniu odzieży używanej
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie manualnie

Wymagania:

  • pełna punktualność
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • samodzielność, zdolność do pracy w zespole
  • zręczność
  • dobra sprawność fizyczna
  • brak problemów zdrowotnych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • gwarancja rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • terminowe zarobki
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane w satysfakcjonujących warunkach
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • opłacanie świadczeń
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sortowanie odzieży używanej/02/2023″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-fizyczna-dla-par-bez-jezyka-sortowanie-odziezy-od-zaraz-w-dreznie/

ID ogłoszenia: 61063dc048595c90