€ Do uzg.

Pakowanie wafelków praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz Lipsk 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Kwiecień 23, 2021 2:33 am
  • Wygasa: 3 dni, 7 godzin

W Lipsku dla pakowaczy od zaraz aktualna oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu wafelków również bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zapewnione na miejscu (2-os pokoje).

Stanowisko: Pakowacz wafelków

Start: od zaraz

Miasto: Lipsk, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • zadania wykonywane będą przy taśmociągu
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem oraz przeprowadzaniem kontroli jakości produktów

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • wysoka kondycja fizyczna
  • solidne wypełnianie powierzonych zadań
  • możliwość pracy na 2 lub 3 zmiany
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • pełna punktualność
  • przykładanie się do obowiązków
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na stałe w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • świadczenia socjalne
  • na miejscu zorganizowane bezpłatne zakwaterowanie w 2 osobowym pokoju
  • satysfakcjonujące warunki zatrudnienia
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia przez cały okres zatrudnienia
  • możliwość pobierania zaliczek od pierwszego tygodnia
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu spraw organizacyjnych
  • wysokie standardy zatrudnienia – bezpłatny test na Covid-19, kwarantanna, środki ochrony osobistej

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz na poniższej stroni:

źródło: https://gratka.pl/praca/produkcja-pakowanie-wafelkow/ob/21022099

ID ogłoszenia: 651607e2730188fc