€ 12,84/h +zakwaterowanie

Fizyczna praca Niemcy 2020 od zaraz dla par sortowanie odzieży bez języka, Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 16, 2020 04:36

Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka w Dreźnie z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży

Stawka godzinowa: 12,84 euro brutto

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Wakaty: 6

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • nieskomplikowana praca o charakterze fizycznym
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie ręczne sortowanie odzieży używanej

Wymagania:

  • brak problemów ze zdrowiem – praca w środowisku alergennym/silnie uczulającym!
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • przestrzeganie zasad BHP
  • zręczność
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • atrakcyjne pensje wypłacane przelewem na konto
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • szkolenie pracownicze
  • uniform służbowy oraz niezbędne środki ochrony indywidualnej
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej do podjęcia od zaraz
  • pomoc koordynatora Polaka
  • wsparcie przy formalnościach
  • zakwaterowanie zapewnione za darmo, ulokowane 2 km od sortowni

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania aplikacji mailowo, z załączeniem CV oraz LM, na adres poniższy:

  • zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sortowanie odzieży używanej/06/2020″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-sortowanie-odziezy-drezno/

ID ogłoszenia: 1515ee7433a6337a