€ Do uzg.

Pakowanie kosmetyków dam pracę w Niemczech od zaraz bez języka dla pakowaczy w Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kassel
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: listopad 6, 2020 05:37

Firma z Kassel poszukuje pakowaczy od zaraz do ciekawej pracy w Niemczech przy pakowaniu kosmetyków. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Kassel, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie składanie opakowań kartonowych, a następnie wkładanie do nich produktów – toników, kremów, mleczek
  • etykietowanie słoiczków z kremami

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobra sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dużą zaletą będzie posiadanie własnego auta
  • zdolność do pracy w zespole
  • otwartość
  • duża dokładność i wysoka precyzja pracy

Zapewniamy:

  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej
  • wysokie wynagrodzenie
  • rzetelne warunki zatrudnienia
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/kassel-kosmetyki

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/Kompletowanie-zestaww-kosmetykw/38635/

ID ogłoszenia: 9095fa09c58a5485