€ 2600-3150/mc brutto

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz jako pomocnik śmieciarza bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 16, 2019 03:17

Oferta fizycznej pracy w Niemczech, aktualna od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie w Berlinie na stanowisku pomocnika śmieciarza przy realizacji usług komunalnych.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: od 2600 do 3150 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przemieszczanie się śmieciarką oraz odbieranie odpadów
  • obowiązkiem bezpośrednim będzie wrzucanie worków na pakę i podstawianie kubłów do załadunku
  • do zadań należeć będzie również odbieranie odpadów wielkogabarytowych

Wymagania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • gotowość do podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • zaangażowanie
  • zdyscyplinowanie
  • odpowiedzialność
  • wytrzymałość

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta Polaka
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z opcją podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • świetne zarobki
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • uniform służbowy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem CV oraz LM na adres podany poniżej:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem: „pomocniksmieciarza/08/2019″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-pomocnik-smieciarza-berlin/

ID ogłoszenia: 1905d558eb82d7cc

3 komentarze na “Fizyczna praca w Niemczech od zaraz jako pomocnik śmieciarza bez języka Berlin”

  1. Witam 😉 jestem bardzo zainteresowany! kontakt +48 536 364 375

  2. Piotrekstar1 na wrzesień 2, 2019 @ 19:28

    Jestem zainteresowany ofertą.

  3. Piotrekstar1 na wrzesień 12, 2019 @ 18:47

    Jestem zainteresowany