Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1,00

Opiekunka osoby starszej dam pracę w Niemczech w Bensheim od września

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bernsheim
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Sierpień 15, 2017 4:01 am
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Opiekunka osoby starszej dam pracę w Niemczech w Bensheim od września

Opis

Od września potrzebna opiekunka osób starszych gotowa podjąć pracę w Niemczech. Zatrudnienie w Bensheim przy opiece nad Panią w wieku 94 lat, która ma drobne problemy z poruszaniem się uwarunkowane wiekiem i niedosłyszy.

Podopieczna ma 94 lata (155 cm wzrostu). Pani ma drobne problemy z poruszaniem się uwarunkowane wiekiem i niedosłyszy. Seniorka jest komunikatywna i korzysta samodzielnie z toalety. Podopieczna ma czasami mocne bóle pleców.
Sporadycznie budzi się w nocy. Należy być gotowym do niesienia pomocy gdy zajdzie taka potrzeba.

Obowiązki opiekunki: prowadzenia gospodarstwa domowego (zakupy, gotowanie, pranie, sprzątanie, prasowanie), pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach- o ile będzie taka konieczność, spędzanie czasu z seniorką i towarzyszenie jej podczas wizyt u lekarza.

Seniorka mieszka sama w mieszkaniu. Do tej pory nie potrzebowała opiekunki. Rodzina odwiedza ja regularnie (dojazd zajmuje ok. 40 min.). Synowa mówi po polsku. Ze względu na wiek podopiecznej syn i synowa chcieliby żeby matka nie była sama w domu. Podopieczna potrzebuje bardziej towarzystwa i pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego niż opieki. Seniorka lubi czytać.
Opiekunka ma do dyspozycji oddzielny pokój (który aktualnie jest remontowany) ze standardowym wyposażeniem. Jest samochód do dyspozycji jeżeli opiekunka będzie mieć prawo jazdy. Ale nie jest to warunek konieczny. Czas wolny to 2-3 godziny dziennie.

Wymagania: dobra/ bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu w drugiej połowie września na 2 m-ce

Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-299-77-90
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

     

ID ogłoszenia: 355598d9d01139e9

ilość wszystkich wyświetleń: 403, dzisiaj: 2

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.