Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1,00

Opiekunka osób starszych praca Niemcy do seniora z ok. Hannoveru od zaraz na 5-6 tyg.

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Barsinghausen
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Kwiecień 23, 2017 5:25 am
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Opiekunka osób starszych praca Niemcy do seniora z ok. Hannoveru od zaraz na 5-6 tyg.

Opis

Od zaraz poszukiwana opiekunka osób starszych do pilnej pracy w Niemczech na terenie Hanoweru przy opiece nad seniorem w wieku 82 lat. Podopieczny cierpi na demencję, chorobę alzheimera, reumatyzm i ma drobne problemy z chodzeniem.

Podopieczny ma 82 lata (180 cm wzrostu, 80 kg.) Cierpi na demencję, Alzheimera i reumatyzm. Ma drobne problemy z chodzeniem, ale porusza się samodzielnie. Nie występuje u niego inkontynencja. U pana zdiagnozowano zmiany w jednym z płatów płucnych, przez co dość szybko się męczy. Pan ma problemy z mówieniem oraz ze słuchem – nosi okulary.
Obowiązki: Prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów, Opieka: pomoc w myciu, ubieraniu, towarzyszenie podczas wizyt u lekarza, spacerów, aktywizowanie podopiecznego np. poprzez gry.
Senior przesypia noce, praca w nocy może wystąpić sporadycznie jednak żona wstaje zwykle do męża. Należy być jednak gotowym do niesienia pomocy, gdy zajdzie taka potrzeba.

Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym wraz z żoną Ursulą, która nie wymaga opieki. Podopieczny uczęszcza na ergoterapię. W przeszłości był chirurgiem. Choroba spowodowała, że jest osobą strachliwą, smutną, ale bywa również uparty.
Możliwość zrobienia zakupów jest 10 minut drogi pieszo od domu.
Do dyspozycji opiekunki jest pokój z łazienką, radiem, telewizorem i dostępem do Internetu. Do dyspozycji jest też rower. W tygodniu przychodzi także dodatkowa pomoc domowa. Córka podopiecznego mieszka w tej samej miejscowości, syn w Hanowerze.
Czas wolny 2 razy po pół dnia w tygodniu.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, czynne prawo jazdy, gotowość do wyjazdu od zaraz do 3.06 kiedy to wraca stała opiekunka.

Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-299-77-90
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

     

ID ogłoszenia: 80058fa01ea001a5

ilość wszystkich wyświetleń: 524, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.