€ 1,400.00

Opiekunka do seniora 72 l. oferta pracy w Niemczech od zaraz, Rhede 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rhede
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Opublikowany: maj 1, 2020 04:49

W miejscowości Rhede od zaraz potrzebna empatyczna opiekunka osób starszych do rozpoczęcia pracy w Niemczech. Zlecenie przy opiece nad Panem w wieku 72 lat, który zmaga się z depresją.

Termin zlecenia od: 30.04.2020
Miejscowość: 46414 Rhede-19 tys. mieszkańców ( okolice Bocholt, przy granicy holenderskiej )
Osoba podopieczna:
1.Wzrost: 172
2.Waga : 75
3.Wiek: ur. 1948- 72 lat

Opis Podopiecznej/go:
Senior choruje na depresję. Ogólnie jest otwartym i sympatycznym seniorem.
Syn mieszka w Bocholt
Rodzina chce, by miał wsparcie w domu, bo ze względu na chorobę, nie wiadomo, jak jego stan będzie wyglądał za jakiś czas.
Przerwy dla opiekunki nie stanowią problemu , rodzina też będzie pomagać w miarę możliwości.
Jeżeli opiekunka będzie chciała, rodzina może zorganizować rower do użytku opiekunki.

Schorzenia: rak

Pielęgniarka: do rozdzielania leków
Czynności wykonywane przez podopiecznego:
a) poruszanie się – samodzielnie
b) toaleta – samodzielnie
c) higiena osobista/ mycie – samodzielnie
d) ubieranie- samodzielnie
e) Jedzenie. – samodzielnie
Wstawanie w nocy : nie ma
Zakres obowiązków:
a) prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie)
b) opieka nas osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych)
Warunki domowe: mieszkanie 100m2, w mieście, niedaleko centrum, do sklepu 10 min pieszo, do dyspozycji samochód,
Warunki dla Opiekunki: pokój, Internet, tv, Czas wolny do omówienia na miejscu.
Wymagania:
1. znajomość j. niemieckiego: gut, mile widziane prawo jazdy.
2. doświadczenie w opiece, doświadczenie z wymienionymi chorobami : doświadczona
3. gotowość do pracy w okresie: 6 tygodni
4. Warunki zatrudnienia:Umowa zlecenie

praca@probetreuung.eu

ID ogłoszenia: 6635ea930133196f

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez kasiaProBetreuung

Ostatnie przedmioty dodane przez kasiaProBetreuung »