€ 1,350.00

Oferta pracy w Niemczech od zaraz jako opiekunka dla seniorki 78 l. z Schortens

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: 26419 Schortens
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Opublikowany: Maj 5, 2020 4:49 am

Od zaraz (06.05) legalna praca w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Zatrudnienie w mieście Schortens przy opiece nad Panią w wieku 78 lat, która jest po udarze.

Zlecenie od 6.05.2020
Opis Podopiecznej/go:
Pani Marianne ma 78 lat i jest po udarze. Była na 6-cio tygodniowej rehabilitacji.
Przy wstawaniu i chodzeniu do toalety seniorka potrzebuje wsparcia opiekunki. Przy transferze z łóżka na wózek potrzeba też wsparcia- przeciwwagi.
Jeżeli opiekuna ma prawo jazdy, może używać auta Seniorki, jeżeli nie rodzina będzie zajmowała się jeżdżeniem. Rodzina jest do dyspozycji dla opiekunki w kwestii czasu wolnego.
Zakupy robi opiekunka.

Schorzenia: po udarze, osłabienie starcze

Pielęgniarka: nie ma , leki rozkłada rodzina -syn jest lekarzem
Czynności wykonywane przez podopieczną:
a) poruszanie się –wózek. Trzeba pomagać przy przesiadaniu z łóżka na wózek.
b) toaleta – z pomocą,
c) higiena osobista/ mycie- z pomocą
d) ubieranie- z pomocą
e) jedzenie- samodzielnie, trzeba przygotować
f) 7:30 wstaje, 12.30 obiad, 14-16 drzemka, 18.30 kolacja, 22.00 cisza nocna.
Wstawanie w nocy:. Pani zdarza się wstawać do toalety
Zakres obowiązków:
a) prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie)
b) opieka nas osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych)
Warunki domowe: mały dom w mieście niedaleko centrum, do sklepu 10 min rowerem, samochodem 5 min.
Warunki dla Opiekunki: pokój, internet, TV, czas wolny 3 godz. dziennie, seniorka zostaje sama +2 razy po poł dnia, 1 dzień wolny ( jedzie do domu domu opieki dziennej 9-17

ID ogłoszenia: 555eac0b4fa2602

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez kasiaProBetreuung

Ostatnie przedmioty dodane przez kasiaProBetreuung »