€ od 15,18/h

Operator wózka widłowego praca w Niemczech od zaraz w Tirschenreuth z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Tirschenreuth
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Langfristig
  • Opublikowany: listopad 2, 2021 02:11

Z komunikatywną znajomością języka w rejonie Tirschenreuth od zaraz dostępna do podjęcia praca w Niemczech jako operator wózka widłowego na magazynie przy rozładunku-załadunku ciężarówek.

95643 Tirschenreuth

Mozliwe zakwaterowanie w Tirschenreuth (ok. 300 / miesiąc)

Wymagania:

Znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie min. A2
Ukonczone szkolenie zawodowe jako Pracownik Magazynowy lub doswiadczenie w branzy magazynowej
Uprawnienia na wozki widlowe
Zorganizowany i niezawodny sposób pracy
Umiejetnosc pracy zespołowej
Chęć pracy w systemie 2 zmianowym oraz w soboty
Prawo jazdy i samochód wymagane do dotarcia do miejsca pracy
Warunki pracy:

Zarobki od 15,18/h
Niemiecka umowa o prace
Dwie zmiany
Długoterminowe zatrudnienie
Wypłata premii urlopowych i świątecznych
Obowiązki:

Operowanie wozkiem widlowym
Zaladunek i rozladunek ciezarowek
Transport wewnetrzny

Zainteresowanych prosze o przeslanie CV na adres e-mail:

p.brzuszczak@timepartner.com

Czekamy na Twoje zgloszenie!

TIMEPARTNER

ID ogłoszenia: 281617b9439bdb97

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez timepartner.polska

Ostatnie przedmioty dodane przez timepartner.polska »