€ od 18,19€/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla spawaczy MAG w Tirschenreuth

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Tirschenreuth
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Langfristig
  • Opublikowany: Listopad 2, 2021 2:10 am

Firma przemysłowa z Tirschenreuth poszukuje od zaraz wykwalifikowanych spawaczy MAG do rozpoczęcia pracy w Niemczech przy spawaniu różnego typu elementów. Zakwaterowanie możliwe na miejscu odpłatnie.

95643 Tirschenreuth

Mozliwe zakwaterowanie w Tirschenreuth (ok. 300 / miesiąc)

Wymagania:

– Znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie min. A2
– Ukończone szkolenie zawodowe w branzy metalowej lub
doświadczenie zawodowe jako spawacz (m/f/d)
– Niezależny i niezawodny sposób pracy
– Chęć do pracy w systemie 2-3 zmianowym oraz w soboty
– Prawo jazdy i samochód wymagane do dotarcia do miejsca pracy

Warunki pracy:

– Zarobki od 18,19/h
– Długoterminowe zatrudnienie
– Wypłata premii urlopowych i świątecznych
– Bezpłatna kontrola stanu zdrowia w naszym firmowym centrum
medycznym
– Odzież robocza

Obowiązki:

– Spawanie MAG
– Obsługa robotów spawalniczych
– Kontrola jakości

Zainteresowanych prosze o przeslanie CV na adres e-mail:

p.brzuszczak@timepartner.com

Czekamy na Twoje zgloszenie!

TIMEPARTNER

ID ogłoszenia: 747617b9620d8ca8

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez timepartner.polska

Ostatnie przedmioty dodane przez timepartner.polska »