€ 15€ brutto

Operator wózka widłowego praca Niemcy od zaraz w Nordhorn z uprawnieniami

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Nordhorn, Deutschland
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 14, 2022 2:40 am

Poszukiwani operatorzy wózków widłowych od zaraz do legalnej pracy w Niemczech na magazynie w rejonie Nordhorn. Zatrudnienie możliwe dla kandydatów z uprawnieniami na wózki jezdniowe.

Firma Arbeitswelt poszukuje pracownikow na stanowisko:
Operator wozka widlowego

Obowiązki:
• Obsługa wózka widłowego;

Oczekiwania:
• Uprawnienia na wózek widłowy;
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz własny transport do pracy;

• Atrakcyjne wynagrodzenie 15,00€brutto/h na początek + dodatki zmianowe;
• Stałą pracę ze wszystkimi ustawowymi i zbiorowymi
świadczeniami socjalnymi;
• Niemiecka umowę o pracę na czas nie określony;
• Dodatki urlopowe oraz świąteczne;
• Odzież robocza;

(+49) 0178 11 95 246

E-mail: g.jablonska@arbeitswelt.com

Nasze firma Arbeitswelt z siedzibą w Nordhorn na Bentheimer Str 59 jest stałym partnerem na rynku pośrednictwa pracy między kandydatami a pracodawcami. Naszym celem jest nawiązanie satysfakcjonującej współpracy pomiędzy obiema stronami.

ID ogłoszenia: 30761dda31e78a14