€ 12€ brutto + dodatki

Kontroler jakości dam pracę w Niemczech na produkcji od zaraz, Uelsen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Uelsen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Umowa na czas nie okreslony
  • Opublikowany: grudzień 7, 2021 2:00 am

Od zaraz z minimum podstawową znajomością języka do podjęcia ciekawa praca w Niemczech na produkcji przy kontroli jakości produktów. Zatrudnienie w rejonie Uelsen z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Obowiązki:
• Kontrola jakości produktów wychodzących z lini produkcyjnej;
Oczekiwania:
• Wlasny transport do pracy;
• Dobre podstawy języka niemieckiego;
• Wynagordzenie w wysokości 12€brutto/h na początek + dodatki zmianowe;
• Niemiecka umowę o pracę na czas nie określony;
• Dodatki urlopowe oraz świąteczne;
• Do 30 dni płatnego urlopu;
• Wsparcie polskiego koordynatora;

Telefon: (+49) 0178 11 95 246
E-mail: g.jablonska@arbeitswelt.eu

ID ogłoszenia: 10161addfab8f3a8